Zidane rikthen buzëqeshjen, po vjen super përforcimi që do ta frikësojë Barcelonën

Zidane rikthen buzëqeshjen, po vjen super përforcimi që do ta frikësojë Barcelonën

Zidane rikthen buzëqeshjen, po vjen super përforcimi që do ta frikësojë Barcelonën

Real Madrid është i gatshëm të realizojë një tjetër përforcim që pritet të hyjë në rekordet e tregut të futbollit.

Real Madrid ka identifikuar përforcimin e madh për afatin kalimtar të verës.

Mediat spanjolle raportojnë se trajneri Zinedine Zidane ka marrë aprovimin nga drejtuesit e “Los Blancos” për transferimin e yllit të Chelseat, Eden Hazard, transmeton lajmi.net.

Reprezentuesi belg thuhet se ka vendosur të largohet nga “Blues”, pas përfundimit të këtij sezoni.

Dhe, Real Madrid është i gatshëm ta sjellë në Santiago Bernabeu për ta përforcuar repartin sulmues që ka vuajtur shumë nga mungesa e largimit të Cristiano Ronaldos për në Juventus. /Lajmi.net/

TAGS