Zidane e harron Hazardin, shikojeni cilin lojtar e do tani

Zidane e harron Hazardin, shikojeni cilin lojtar e do tani

Zinedine Zidane ka filluar të mendojë për transferimet që do t’i bëjë në verë.

Zinedine Zidane e di se Real Madridit i duhen disa top lojtarë, në mënyrë që të rikthehet sërish me trofe në Santiago Bernabeu.

Trajneri francez ka kërkuar nga skuadra spanjolle transferimin e Kylian Mbappes, e që është prioriteti i tij, përcjell lajmi.net.

Zidane e do bashkëkombësin e tij te Real Madridi, por ka edhe dy objektiva të tjera për afatin kalimtar të verës.

Trajneri francez ka kërkuar poashtu edhe transferimin e Paul Pogbas dhe Eden Hazard, në mënyrë që ta kompletojë skuadrën për sezonin e ri. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS