Zhgënjehen fansat e Feros

Zhgënjehen fansat e Feros
21:22 | 15 Maj 2019

Fansat e Feros janë ndarë të zhgënjyer.

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot, shkruan lajmi.net.

Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike kënga është shtyer për ditën e nesërme.

Këtë e bëri të ditur menaxheri i reperit Fero, Met Elshani nëpërmjet një postimi në Instagram.

“MOMO per arsye teknike del neser ora 18 flm per mirkuptim “, ka shkruar ai.

Fero po vazhdon suksesin e tij në muzikë dhe konceretet nëpër vende të ndryshme të botës nuk po mungojnë./Lajmi.net/

TAGS