‘Zhade’ po i rikthehet ekranit, tani krejt ndryshe

‘Zhade’ po i rikthehet ekranit, tani krejt ndryshe
13:36 | 25 Korrik 2019

Aktorja braziliane po vjen me risi.

Aktorja e njohur braziliane, Giovanna Antonelli, do t’i rikthehet shumë shpejtë ekranit, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për një serial të ri i cili do të transmetohet shumë shpejt në ekranet shqiptare.

Foto2

“Një shans i dytë” (Segundo Sol) do të sjellë një rikthim të këndshëm të serialeve braziliane për publikun shqiptar. Prodhimi i vitit 2019 në Brazil do të fokusohet në historinë e një nëne me dy fëmijë, të braktisur nga bashkëshorti dhe sfidave që i duhet t’i përballojë për t’ia dalë mbanë e vetme.

Kjo u bë e ditur nga ‘Rudina’./Lajmi.net/

TAGS