“Zemër nuk përgjigjesha dot, po bëja dush”, kush është femra misterioze që e merr Mozzikin?

“Zemër nuk përgjigjesha dot, po bëja dush”, kush është femra misterioze që e merr Mozzikin?

Reperi i njohur Mozzik duket se e ka lënë pas krahëve ndarjen me Loredana Zefin, me të cilën ka edhe një vajzë. Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku edhe shkruan se dikush e ka marrë në telefon teksa ai bënte dush dhe nuk kishte pasur mundësi që t’i përgjigjej. “Zemër nuk përgjigjesha dot, po bëja dush,”-shkruan Mozzik duke postuar edhe një foto brenda kabinës. Kush të jetë vallë? Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund romancës së tyre pas tre vitesh lidhje por nuk i kanë bërë të ditura arsyet. Të dy janë prindër të një vajze, të quajtur Hana.

TAGS