Zbulon se ka qenë eskortë, kampioni i botës në mundje kap për flokësh nusen në mes të dasmës

Zbulon se ka qenë eskortë, kampioni i botës në mundje kap për flokësh nusen në mes të dasmës

Mundësi i njohur Zaurbek Sidakov i cili do të përfaqësojë Rusinë në Lojërat Olimpike të ardhshme ka bërë një skandal në mes të dasmës pasi zbulon se gruaja e tij kishte qenë eskortë.Dasma me 500 të ftuar e 24-vjecarit me 25-vjecaren u ndërpre pasi të ftuarit nisën të merrnin mesazhe se nusja është një vajzë shoqëruese me pagesë. Gjithashtu atyre iu dërguan edhe video të nxehta të nuses.Mendohet se videot u dërguan nga një ish-i dashuri i zëmëruar i nuses. Sipas mediave të huaja nusja u kap prej flokësh nga dhëndri dhe u nxor jashtë me forcë.

TAGS