Zbulohet kush është e dashura e Arbër Çepanit , publikohen fotot e tyre së bashku

Zbulohet kush është e dashura e Arbër Çepanit , publikohen fotot e tyre së bashku

Ish banori i `Big Brother´, Arbër Çepani ishte I ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit´´, ku dhe deklaroi se ka gjetur dashurinë e vërtetë. Arbri tregoi se vajza që i ka marrë zemrën nuk është personazh publik, por është sipërmarrëse dhe kuptohen shumë mirë me njëri-tjetrin.

Mbrëmë agjenti i emisionit “Thumb on´´ ka zbuluar se e dashura e Arbrit quhet Evi Gjikura, biznesmene në fushën e turizmit. Agjenti tregoi se çifti kanë bashkëpunuar shpesh së bashku në biznes si ortakë.

TAGS