Zbulohet arsyeja e vërtetë e ardhjes së Loredanës në Kosovë

Zbulohet arsyeja e vërtetë e ardhjes së Loredanës në Kosovë

Reperja që numëron disa hite, Loredana ka udhëtuar shpesh drejt Kosovës, teksa besohej se kjo kishte të bënte me projektet e reja me të cilat po punon. Por sipas ‘’Prive’’, reperja do të sjellë së shpejti një dokumentar, që do të jetë jo vetëm për karrierën por dhe për jetën personale.Pak ditë më pare në media qarkulloi lajmi se Mozzik do të marrë pjesë në një prej këngëve të ish- partneres, por duke qenë se Loredana do të publikojë dokumentarin, gjasat janë që reperi të jetë gjithashtu pjesë e tij.

Sakaq, ende nuk ka një datë fikse publikimi të dokumentarit, por përfiltet se do të dalë shumë shpejt.

TAGS