Zanfina Ismajli bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Nuk ka moment që nuk më mungon, kur të shikoj në ëndërr..

Zanfina Ismajli bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Nuk ka moment që nuk më mungon, kur të shikoj në ëndërr..

Këngëtarja Zanfina Ismajli ka bërë një dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë, e cila sot do të festonte ditëlindjen, por fatkeqësisht ndërroi jetë pak vite më parë pas një sëmundje të rëndë.Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku këngëtarja shfaqet me të ëmën, shprehet se sa shumë i mungon.

“Urime ditëlindjen mami. Krejt në jetë ke qenë për neve, e krejt jetën na e ke kushtuar. Kur të shoh në ëndërr kam qejf me zgjatur edhe një sekondë më shumë…nuk ka moment që nuk më mungon dhe nuk të kujtoj.“, shkruan këngëtarja.

TAGS