Zaho bën 6 vjeç, Linda Rama publikon foton e veçantë me kryeministrin dhe të birin

Zaho bën 6 vjeç, Linda Rama publikon foton e veçantë me kryeministrin dhe të birin

Zaho Rama, djali i vogël i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama feston sot ditëlindjen, teksa mbush 6 vjeç. Ka qenë e ëma, Linda Rama që ka bërë publike një foto nga festa e të birit.Në foto shihet ajo, kryeministri Rama dhe Zaho të rreshtuar poshtë shkronjave të emrit të të birit dhe numrit 6.

“Lumturia e Gjashtës #zaho”, shkruan Linda Rama, teksa të tre shfaqen shumë të gëzuar e të qeshur.

TAGS