Yllka Kuqi publikon projektin e ri

Yllka Kuqi publikon projektin e ri
18:21 | 20 Tetor 2019

Siç u paralajmërua Yllka ka lansuar videoprojektin e ri.

Yllka Kuqi edhe pse është në pritjen e ëmbël nuk po ndalë punën e saj edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtari ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga e zhanrit baladë është shkruar nga Yll Limani me kompozitor Florent Boshnjakun.

Projekti është i kompletuar edhe nga ana vizuale dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS