Yllka Kuqi duket si një princesh me fustan glamuroz e syze dielli në dasmë

Yllka Kuqi duket si një princesh me fustan glamuroz e syze dielli në dasmë

Yllka Kuqi bënë çka s’ka bërë kush, më fustan glamuroz e syze dielli në dasmë.

Tashmë emri I saj është I njohur gjerësisht edhe për interpretimin e muzikës popullore dhe atmosferen që krijon në dasma e ahengje.

Këngëtarja Yllka Kuqi interpreton në mënyrë të shkëlqyer, por krahas kësaj edhe kujdeset të duket bukur.

Fustanet dhe grimi I Yllkes bëjnë gjithmonë përshtypje, pasi zakonisht këngëtarja zgjedh të shfaqet glamuroze, shkruan Kosovarja.

Në një nga dasmat e fundit, Yllka ka shkuar e veshur me fustan të Valdrin Sahitit, e ka pozuar me syze dielli.