Yllka Kuçi vishet në fustan nusërie, ekspozon trupin si peshk

Yllka Kuçi vishet në fustan nusërie, ekspozon trupin si peshk

Yllka Kuqi është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë para disa viteve.

Këngëtarja nga Gjakova ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

E krahas muzikës, Yllka vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë.

E ndonëse është nënë e një vajze, Yllka shfaqet në top formë./ORAinfo/

TAGS