Ylli televiziv tregon format trupore në bikini

Ylli televiziv tregon format trupore në bikini

Ylli televiziv, Ellie Brown, ka postuar fotografi provokuese në bikini.

Ylli i programit televiziv, “Love Island”, Ellie Brown, ka ardhur me poza të reja në bikini, kështu duke marrë vëmendjen e publikut, transmeton lajmi.net.

Ajo u fotografua në njërën nga pishinat ku po mbahej programi në fjalë.

Ellie, në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilëve u ‘shpalos’ pjesë nga trupi në bikini dhe jo vetëm.

Përveç imazheve të fundit të realizuar, Ellie Brown ka shumë foto të tjera provokative në Instagram./Lajmi.net/

TAGS