Ylli i Bayern Munich rezulton pozitiv me koronavirus

Ylli i Bayern Munich rezulton pozitiv me koronavirus

Serge Gnabry pozitiv në COVID-19.

Ylli i Bayern Munich është testaur pozitiv para ndeshjes me Atletico Madrid.

“Serge Gnabry ka dalë pozitiv në COVID-19. Ai gëzon shëndet të mirë dhe është izoluar në shtëpi”, thuhet në njoftimin e bavarezëve.

Gnabry do të humbas ndeshjen e Ligës së Kampionëve që të mërkurën Bayern Munich e zhvillon në shtëpi kundër Atletico Madrid.

TAGS