Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar

Xherdan Shaqiri i lë koment reperit të njohur shqiptar
21:01 | 14 Maj 2019

Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur shqiptar.

Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri i ka komentuar reperit të njohur Gashi, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri pranë një fotografie në të cilën Gashi e ka treguar tatuazhin e tij më të ri. Reperi me prejardhje shqiptare ka vendosur që në trupin e tij të shkruaj ‘Kosovo’ dhe kjo nuk ka pasur se si ti ikën Shaqirit i cili po ashtu ndihet krenar me prejardhjen e tij.

Në vazhdim ua sjellim si fotografi komentin që Xherdan Shaqiri ia ka lënë reperit shqiptar Gashi./Lajmi.net/

TAGS