Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë moderatorja

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Reagon për herë të parë moderatorja

Një foto e moderatores Arbana Osmani me Xhemin mjaftoi që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos shkruante se ajo i kishte dhënë dhuratën e Krishtlindjeve dhe ndjekësit nuk vonuan të aludojnë se Xhemi mund të jetë shtatzënë.Ndërkohë, Xhemi publikoi një foto në rrjetet sociale duke ngrënë darkë, ndërsa shumë fansa e kanë pyetur moderatoren nëse është vërtetë shtatëzanë dhe ajo ka vendosur të japë përgjigjen epike duke shkruar: “Kështu thonë”.

Mesa duket gjithçka është thjesht një thashethem.

TAGS