Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

Ishte vetë prezantuesja Arbana Osmani ajo që zbuloi lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për ditëlindjen e saj dhe të parnerit, Eduart Grishaj ajo deklaroi edhe lajmin e madh.Por që prej asaj dite, Arbana është përpjekur ta fsheh barkun. Në emision e saj, zgjedh fustan të gjërë, duke mos zbuluar format e rrumbullakosura. Por mbrëmjen e djeshme ka qenë mikja e saj, Xhemi, ajo që i ka publikuar një foto ku shfaqet më në fund edhe barku.

TAGS