‘Xhbanja’ si zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

‘Xhbanja’ si zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket si zonjë e vërtetë dhe është palltoja e bukur që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

TAGS