Xhaka pas golit ndaj Chelseas: Është ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi

Xhaka pas golit ndaj Chelseas: Është ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi

Granit Xhaka ka reaguar pas golit të shënuar ndaj Chelseas.

Shqiptari shënoi me kokë në miqësoren ndaj Chelseas, por “Blutë” në fund dolën triumfues.

Xhaka mesa duket do mbetet te Arsenal dhe këtë e konfirmoi përmes një postimi në Facebook.

“Ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi”, shkroi ai.

TAGS