WoW, Vera Grabocka pozon me rrobabanjo dhe i la të gjithë gojëhapur

WoW, Vera Grabocka pozon me rrobabanjo dhe i la të gjithë gojëhapur

Alketa Vejsiu ka marrë të gjithë vëmendjen me foton më të fundit të publikuar në Instagram, ndërsa krah saj shfaqet producentja Vera Grabocka. Si kurrë më parë, ajo ka pozuar me rrobabanjo dhe për hir të së vërtetës i ka lënë të gjithë gojëhapur.Vera i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj trupore, sikur të ishte në të njëzetat, e veshur me rrobabanjo të bardha, këmishë dhe kapele.

“Me Vera Grabockën duke punuar per formatin e ri. Zyrë me pamje nga deti. Nje student i mire do te mbetet gjithmone modest dhe i vogel perpara mesuesit te tij dhe ti kujtoje vetes gjate rritjes qe kreshten e malit nuk e ngjiti vetem”, – shkruan Alketa krah fotos.

TAGS