Wow, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore

Wow, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore

Jonida Vokshi në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket se është më në formë se kurrë, duke rrëzuar të gjitha kilogramët e marra gjatë shtatzanisë.Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme, duke i mahnitur të gjithë.

Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur o goc?”.

TAGS