Vogëlushi që shihni në foto, tani është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend

Vogëlushi që shihni në foto, tani është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend

Ky vogëlush në foto tani është reper shumë i njohur.

Reperi në foto është rikthyer në kohë duke postuar një imazh nga fëmijëria.

Fero është ai i cili iu ka hyrë arkivave duke ndarë me ndjekësit një imazh kur ka qenë fëmijë.

Në storien e tij në Instagram, reperi publikoi fotografinë duke mos shkruar ndonjë mbishkrim.

Reperi shihet në makinë, teksa ka pozuar i buzëqeshur.

Ndryshe, Fero dhe modelja Arbenita do të bëhen prindër për herë të parë.

TAGS