Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në veshje sportive për të dalë, e me këtë pamje, Violeta po duket si çikë e re./ORAinfo/

TAGS