Vijon telenovela Stresi-Kejsi/ Blogerja merr vendimin e rëndësishëm

Vijon telenovela Stresi-Kejsi/ Blogerja merr vendimin e rëndësishëm

Marrëdhënia e Stresit dhe Kejsit vijon të jetë shumë e komentuar në shoëbiz-in shqiptar. Pak ditë më parë Kejsi bëri me dije se është ndarë sërish nga reperi. Ndërsa me anë të një postimi në ‘Instastory’ ajo tregoi se nuk kishte asnjë arsye pse të kthehej në Shqipëri.Blogerja ka bërë një tjetër postim në ‘Instagram’ ku nënkupton një mesazh për ish-partnerin. “Koha do ta tregojë”, shkruhet në postimin e publikuar, duke treguar kështu se ka vendosur t’ia lërë kohës ecurinë e marrëdhënies me reperin e njohur Stresi.

TAGS