Vijojnë shifrat e larta në vendin tonë/ 4 viktima dhe 302 të infektuar në 24 orët e fundit

Vijojnë shifrat e larta në vendin tonë/ 4 viktima dhe 302 të infektuar në 24 orët e fundit

Vijojnë të jenë të larta shifrat e Covid 19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 4 humbje jete dhe 302 raste të reja.Lajmi u bë i ditur nga vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Facebook.

STATUSI I PLOTE

Përditësimi i situatës së #COVID19 për 24 orët e fundit në Shqipëri:

302 të prekur
82 të shëruar
⚫4 humbje jete
⚪264 të shtruar në spitalet COVID
⏬ Mos harroni
#Maskë #Distancë↔️ #Higjienë
#MbroShëndetin