Video që nuk duhet humbur/ Lian ka trashëguar talentin e të atit, Big Basta: Krenaria ime

Video që nuk duhet humbur/ Lian ka trashëguar talentin e të atit, Big Basta: Krenaria ime

Djali i këngëtares Vesa Luma dhe Big Bastës mesa duket ka trashëguar talentin  e prindërve të tij, të cilën dyshja e kanë treguar vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi, Big Basta ndau një video të djalit të tij, ku shkruante se ndihej krenar dhe se po përparonte tepër çdo ditë.

https://www.instagram.com/bigbastaofficial/?utm_source=ig_embed

“Hapat e para të Lian drejt suksesit si rapper… çdo mëngjes e ka si traditë kërkon instrumentale që të bëhë freestyle. Po përparon tepër çdo ditë dhe ka ritmikë të frikshme. Krenaria ime dhe e @vesaluma që na lumturon zemrat”, shkruan reperi.

Në postimin në fjalë nuk munguan as komentet e shumta nga VIP-at.

TAGS