Video/ Morena Taraku sfidon temperaturat, pozon me bikini në dëborë

Video/ Morena Taraku sfidon temperaturat, pozon me bikini në dëborë

Këngëtarja, Morena Taraku e cila është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it, për shkak të jetës luksoze që bën të cilën e shfaq dhe në rrjete sociale, ka sfiduar temperaturat, duke pozuar me bikini në dëborë.

Në rrjetin e saj social “Instagram”, Morena ka postuar një foto dhe një video, në të ciën shihet e veshur me bikini. Këngëtarja në videon në fjalë, `rrëzohet´ mbi dëborë, ndonëse duket qartë që është një rënie e qëllimshme.

“Kjo jam unë”, shkruan këngëtarja krahas videos e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

TAGS