VIDEO/ Incidenti me fugonin që udhëtonin, merr flakë Ermal Mamaqi

VIDEO/ Incidenti me fugonin që udhëtonin, merr flakë Ermal Mamaqi

Panik në Valbonë! Një fugon ka marrë flakë rrugës për në Valbonë, por fatmirësisht personat të cilët po udhëtonin kanë shpëtuar mrekullisht.Ermal Mamaqi, Mirela Sula, Hetem Ramadani, Inva Mula, Vasil Naçi, Marta Naçi kanë qenë personat që udhëtonin në fugon, ndërsa ishin nisur per te pare bukurite e ketij vendi. Mirëpo, nje avari ne fugon beri që gjerat mos t’u shkonin ashtu si duhet.

Kjo ka shkaktuar panik tek ta, por që kane shpetuar mrekullisht. Gjithsesi, shihet se e kane marre me sportivitet nje gje te tille dhe nga videot e shperndara, Mamaqi, Mula, Sula etj.,  nuk i kursejne batutat dhe te qeshurat. Gazeta Shqiptare ka siguruar videot, ku shihet fugoni qe ka marre flake. Nuk dihet ende se çfare e ka shkaktuar qe fugoni te shperthente ne flake.

TAGS