Video/ “Dua ta infektoj me koronavirus”, Loredana shfaqet me Zunën

Video/ “Dua ta infektoj me koronavirus”, Loredana shfaqet me Zunën

Reperja e njohur Loredana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm për karrierën e saj por dhe për jetën personale.

Pas ndarjes nga reperi Mozzik, Loredana u përfol se është në një lidhje me reperin Zuna dhe aludimet u përforcuan akoma më shumë pasi dy muaj më parë disa pamje ku Zuna shfaqej me një femër bionde, që mendohej se ishte Loredana bën xhiron e rrjetit.

Së fundmi, Loredana ka postuar disa video ku shfaqet me Zunën, dhe në një ndër videot ajo thotë me të qeshur se dëshiron të infektoj Zunënn me koronavirus.

TAGS