VIDEO/ “Berisha del me pi kafe e bën miting”, batuta e Gjinit të “Kosheres” për Kuvendin e PD

VIDEO/ “Berisha del me pi kafe e bën miting”, batuta e Gjinit të “Kosheres” për Kuvendin e PD

Aktori Bes Kallaku ka bërë humor lidhur me debatin për Kuvendet e PD-së më 11 dhe 18 dhjetor. Në emisionin humoristic “Kosherja” që transmetohet në ABC News, “Gjini” thotë se ndryshimi midis Berishës dhe Bashës është ky. “Berisha del me pi kafe e bën miting. Basha thërret miting e s’i vjen kush as për kafe”, thotë Kallaku. Për më shumë ndiqni videon.


TAGS