Veshja e çuditshme e Katy Perry në “American Idol”

Veshja e çuditshme e Katy Perry në “American Idol”

Katy Perry ka habitur të gjithë me paraqitjen në “American Idol”.

Katy Perry ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen në “American Idol”, kjo për shkak të veshjes që kishte përzgjedhur, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte vendosur që në këtë event të duket si yll deti, ndërsa edhe grimin e kishte bërë të çuditshëm.

“Sonte do të ketë disa shpirtra të pafat”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotografive që i postoi në Instagram.

“Con Calma” titullohet projekti i fundit nga Katy Perry, në bashkëpunim me Daddy Yankee dhe Snow. /Lajmi.net/

TAGS