Vesa Luma ndan videon e ëmbël me të birin duke kënduar shqip: Na mungon shumë…

Vesa Luma ndan videon e ëmbël me të birin duke kënduar shqip: Na mungon shumë…

Këngëtarja Vesa Luma, ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar është larguar prej kohësh nga muzika pasi u zhvendos së bashku me familjen e saj në Zelandën e Re.Mirëpo, edhe pse larg Shqipërisë, këngëtarja dhe partneri i saj Big Basta përpiqen të qëndrojnë aktive dhe pranë fansave me anë të postimeve në rrjetet sociale, ku ndajnë më shumë rreth përditshmërisë së tyre.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë një video të ëmbël të të birit duke kënduar një këngë shqip  drejtuar mamasë së saj përmes një videocall-i.

“Na mungon shumë gjyshja, por kujdesemi t’i këndojmë çdo mëngjes me Viber.”, ka shkruar këngëtarja krahas postimit.

TAGS