Vesa Luma befasohet nga shoqëria pesë ditë para ditëlindjes 

Vesa Luma befasohet nga shoqëria pesë ditë para ditëlindjes 
22:55 | 7 Maj 2019

Për Vesa Lumën festa e ditëlindjes ka nisur herër.

Këngëtarja Vesa Luma më 12 maj do t’i mbushë 33 vite jetë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo festa e ditëlindjes për të ka nisur herët pasi shoqëria janë mbledhur dhe e kanë befasuar këngëtaren.

Vesa disa prej momenteve të mbrëmjes së sotme i ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, konkretisht Instastory.

Në njërin prej postimeve shihet Vesa e befasuar maksimalisht dhe vihet re se fare nuk e ka ditur se miqtë e saj kanë nisur festën për të./Lajmi.net/

TAGS