Vdes në aksident talenti i Lazios

Vdes në aksident talenti i Lazios

Humb jetën në aksident talenti i Lazios.

Një lajm i hidhur ka ardhur sot nga kryeqyteti italian.

Përfaqësuesi i kombëtares italiane për moshat 15-16 vjeçare dhe futbollisti i skuadrës së të rinjëve të Lazios, Daniel Guerini ka humbur jetën mbrëmë në një aksident me makinë.

Ai ishte në makinë me dy persona të tjerë gjendja e të cilëve është gjithashtu e rëndë dhe shkaku i aksidentit duket që ishte shpejtësia e makinës të cilën vozisnin(Smart) ku si pasojë e kësaj erdhi deri tek përplasja me një makinë tjetër Mercedes e cila po vozitej nga një 68 vjeçar.

TAGS