Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit, ky i fundit i kthehet ashpër reperit 

Vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Currit, ky i fundit i kthehet ashpër reperit 

08:45 |

Po vazhdon ‘sherri’ mes Noizyt dhe Olti Curri.

Një fotografi që Olti Curri e ka publikuar në Instagram u bo mollë sherri mes tij dhe Noizyt, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të fotos në të cilën i lakon reperit emrin, Noizy ka reaguar keq mbrëmë duke e ‘sulmuar’ direkt Oltin.

I ngjajshëm

Ai madje e ka ‘ngacmuar’ lidhur me seksualitetin në mënyrë indirekte.

Tani nuk ka munguar sërish reagimi i Olti Currit i cili e ka akuzuar Noizyn se po luan me paratë e të tjerëve dhe lidhur me seksualitetin i ka disa fjalë./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

08:45 |

TAGS