Vazhdon romanca e çiftit Bieber

Vazhdon romanca e çiftit Bieber
13:07 | 31 Maj 2019

Hailey Bieber së fundmi ka ndarë disa imazhe romantike me bashkëshortin e saj Justin Bieber.

Hailey Bieber dhe Justin Bieber janë dy nga emrat më të lakuar në shoubizin ndërkombëtar për lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti i dhanë fund beqarisë në fillimin e këtij viti dukë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Hailey përveç lidhjes së saj me hip hop artistin kanadez mori famën më të madhe e arriti nga modelizmi e cila është pjesë e ‘Victoria Secret’.

22 vjeçarja ka ndarë një fotografi me bashkëshortin e saj ku shkruan: “Vend i sigurt, vend i lumtur”. /Lajmi.net/

TAGS