Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen në mënyrë të veçantë: “Kam kaluar 9125 ditë në tokë”

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë”, vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen.

Vajzat e të parit të Gjilanit, tanimë janë mjaft të komentuara në median rozë të cilat marin vëmendje me imzhet e tyre që publikojnë.

Njëra nga vajzat e tij e cila është, Kënga, ka treguar se sot feston dtëlindjen, shkruan Kosoavrja.

Përmes një fotografie në Instagram ajo ka shkruar një dedikim për veten e saj ku e zbuloi ditëne veçantë të saj.

“Kam kaluar 9125 ditë në tokë… 300 muaj. WoW, sapo më goditi!”, ka shkruar ajo bashkangjitur me imazhin ku është me një gotë verë e duke buzëqeshur e lumtur.

Bukuroshja gjithashtu ka falënderuar familjarët e miqt për kujtimet që i kanë sjellur gjthë këto vite.

“Unë jam shumë mirënjohës për gjithçka dhe këdo në jetën time (nëse jemi afër, ne ishim afër ose as nuk e njihnim njëri -tjetrin, por ju thjesht më shikuat ose më buzëqeshni në rrugë) sepse secili prej jush kishte ndikim në timen jeta
Urime për kujtimet e lumtura dhe një jetë të lumtur PESHORJA DASHURI”, ka shtuar tutje ajo.

TAGS