Vajza e Lulzim Bashës mbush 14-vjeç, ja urimi që i bën e ëma

Vajza e Lulzim Bashës mbush 14-vjeç, ja urimi që i bën e ëma

Vajza e madhe e kreut të opozitës Lulzim Basha feston në vigjilje të ndërrimit të viteve 14-vjetorin e lindjes.Nuk ka munguar me këtë rast urimi i nënës së saj, bashkëshortes së kreut të PD, Aurela Basha.“Gëzuar ditëlindjen Dafina zemra jonë”, shkruan ajo, teksa poston në story dhe një foto me kreun e PD.

TAGS