Vajza e Inis Gjonit i hyn muzikës, Coco Antonel në gjurmët e familjes

Vajza e Inis Gjonit i hyn muzikës, Coco Antonel në gjurmët e familjes

Vajza e Inis Gjonit ka nisur rrugën e artit. Ka qenë pikërisht  Ingriti ajo që ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një video të mbesës. Coco Antonel ashtu edhe si shfaqet në video, këndon me një zë brilant në anglisht.  “Je një yll, talenti i tezes ti”, shkruan Ingriti krahas videos dhe që bukuroshja e vogël është një talent i vërtetë është mëse e dukshme. Mesa duket edhe më e vogla e familjes do ti hyjë rrugës së artit së shpejti.

TAGS