“Uroj që ky fundvit t’ju gjejë me zemrën plot dashuri”, Vlashent Sata ndan momentet më të bukura me Dojna Memën

“Uroj që ky fundvit t’ju gjejë me zemrën plot dashuri”, Vlashent Sata ndan momentet më të bukura me Dojna Memën

Prej kohësh në media është përfolur se Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë në një lidhje, por asnjëri prej tyre nuk e pranoi këtë.Së fundmi, këngëtari ka vendosur ta konfirmojë publikisht lidhjen me moderatoren, me një video tejet të bukur. Ai ka ndarë momente nga jeta e tyre e përditshme, situata që çifti i ka mbajtur deri më sot larg vëmendjes së publikut.

“Uroj që ky fundvit t’ju gjejë me zemrën dhe sytë plot dashuri. Gjithçka tjetër do të bëhet më mirë”, shkruan këngëtari.
https://www.instagram.com/p/CJZU7zmh8xa/

TAGS