Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani.

Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë dhe fansat, shkruan lajmi.net.

Një urim special ai e mori nga Noizy, i cili e uroi përmes një fotografie në InstaStory.

“Urime ditëlindjen, vëlla”, ka shkruar reperi, i cili ka miqësi të mirë me Blerimin, madje shumë herë janë parë bashkë. /Lajmi.net/

TAGS