U zbulua! Ja kush është bukuroshja zeshkane që i ka vjedhur zemrën Azetit!

U zbulua! Ja kush është bukuroshja zeshkane që i ka vjedhur zemrën Azetit!

Reperi përpiqet që jetën e tij privat ta mbajë sa më diskrete, mirëpo kur vjen fjala për babain e tij të ndjerë, e bën një përjashtim, të cilin e humbi para dy vitesh.


Pas kësaj ndodhie, ai ndëpreu çdo aktivitet muzikor dhe ato në rrjete sociale. Megjithatë, ai u rikthye sërish me projekte të reja muzikore.

Para disa kohësh, reperi publikoi në rrjetin e tij social “Instagram” një foto nga fëmijëria me të atin. Vihej re se kjo ishte e vetmja foto që reperi ka mbajtur në Instagram, bashkangjitur së cilës shkruante emrin e të atit: ‘ISUF MUSA’ dhe e shoqëronte me emojin “botë”.

Nuk është hera e parë që Azet hap arivat dhe ndan me ndjekësit e tij foto me të atin. Para disa kohësh ai tregoi se vdekja e të atit i dha një tjetër rrjedhë jetës së Azet, duke prekur dhe zemrat e fansave të tij të zjarrtë.

Kujtojmë se lajmin për humbjen e të atit, Azet e bëri përmes një postimi në Instagram me fotografinë e babait ku Azet u shpreh se babai i tij e ka bërë të ndihet krenar gjithmonë:

“Faleminderit shum Bab, që deri sot ishe me ne. Na ke bërë krenar gjithmonë. Ishalla edhe ne të kemi bërë krenarë”.

Në atë moment të vështirë, Azet bllokoi edhe mundësinë e komenteve në Instagram.

TAGS