U tha se po rikthehet në duet me Ledrin, Skivi sqaron të vërtetën

U tha se po rikthehet në duet me Ledrin, Skivi sqaron të vërtetën

Skivi ka treguar se a janë të vërteta thashethemet që po qarkullojnë, ku thuhet se ai po vjen në duet me Ledrin.

Skivi ishte i ftuar dje (e premte) në një intervistë për “Mirage” ku zbuloi më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Reperi ka folur për suksesin e këngës “Panika” dhe planet rreth projekteve të reja, që do të jenë pjesë e albumit të tij të ri.

Po ashtu, ai ka treguar nëse po vjen në duet me Ledri Vulën, ashtu sikurse në kohën kur ishin si grup “Skillz”.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Skivit dhe mësoni përgjigjen e reperit. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS