U tha se e la Tean, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

U tha se e la Tean, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

Andi i “Përputhen” rikthehet në emision.

Andi Shehi duket se ka vendosur të rikthehet në emision.

Në emisionin e e disa ditësh më parë, moderatorja Bora Zemani zbuloi se ai nuk dëshiron të jetë më pjesë e programit, shkruan lajmi.net.

Sipas asaj se çka tregoi moderatorja, Andi ka marrë këtë vendim si pasojë e një hatër mbetjeje me produksionin.

Lidhur me këtë situatë, u pyet edhe Tea teksa tha se ka biseduar me Andin dhe ka bërë të ditur se ai ka një hatër mbetje me produksionin.

Duket se Andi këto mosmarrëveshje ka arritur t`i zgjidh me antarët e produksionit, pasi tashmë ai është kthyer në ekran përkrah Teas.

TAGS