U prek me Koronavirus/ Reagon aktori: Dola pozitiv, por gëzoj shëndet të plotë. Ja ku e mora

U prek me Koronavirus/ Reagon aktori: Dola pozitiv, por gëzoj shëndet të plotë. Ja ku e mora

Pas lajmit se ishte prekur nga Koronavirus, ka reaguar vetë aktori. Florjan Binaj në një status në Instagram pranon se është prekur nga virusi dhe se nuk ka asnjë simptomë.Statusi i plotë

Jam aq pozitiv si tip saqe dola pozitiv edhe me covid-19

Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të krantinës.Fatmirsisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë.Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë!

Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj…

Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat!

Shëndet të gjithëve!

TAGS