U kry, kjo është e ardhmja e Iscos

U kry, kjo është e ardhmja e Iscos

Zidane e zbulon të ardhmen e Iscos.

Zinedine Zidane u mbyll dyert të gjitha skuadrave të interesuara për Roman Alarcon Suarez i njohur nga të gjithë si Isco.

Mesfushori spanjoll, ka pasur shumë pak minuta në këtë sezon dhe në media kanë aluduar shumë lajme lidhur me largimin e mundshëm të tij nga Los Blancos që në janar.

Gjithsesi për t’i shuar këto zëra ka menduar trajneri Zidane, i cili në një intervistë pas ndeshjes ndaj Villarealit, ka theksuar se Isco nuk do të largohet nga Reali pasi vazhdon të mbetet një element shumë i rëndësishëm për skuadrën.

TAGS