U fotografua me vajzën misterioze në Paris, Capital T zbulon për kë bëhet fjalë

U fotografua me vajzën misterioze në Paris, Capital T zbulon për kë bëhet fjalë

Këngëtari i dashur për publikun, Capital T çmendi rrjetin pak ditë më parë, pasi publikoi një foto në “Instagram”, ku shfaqet i përqafuar me një vajzë dhe në dorën tjetër mbante një trëndafil të kuq.

Pak më parë, Capital T zbuloi portretin e vajzës me të cilën u shfaq në Paris. Ai afrohet drejt saj duke i dhuruar trëndafilin që mbante në dorë. Mesa duket ajo është modelja e klipit të tij më të ri, i cili do të publikohet nesër.

Bashkangjitur postimit, ai shkruan se kënga e re titullohet “Je t’aime” dhe do të publikohet nesër, në ditën e të dashuruarve, në orën 14:02.

TAGS