U filmuan duke u puthur, por ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen e njohur

U filmuan duke u puthur, por ja si është e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen e njohur

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ka qenë shumë I komentuar së fundmi në mediat rozë, pas videove ku shfaqej në shoqërinë e modeles italiane, Maria Bove.Dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe më pas modelja i vuri vulën dyshimeve për një lidhje, pasi postoi në Instagram një video duke shkëmbyer puthje në buzë me këngëtarin.

Mirëpo duket se mes tyre nuk ka asgjë serioze. “Prive” ka mësuar se ata thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrt dhe se Roberti vazhdon të jetë beqar.

TAGS