U bë baba për herë të parë, Fero i dedikon këngë vajzës së tij

U bë baba për herë të parë, Fero i dedikon këngë vajzës së tij

Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, u bënë prindër për herë të parë. Lajmin e bëri me dije vetë modelja përmes një postimi në rrjetet sociale. Dyshja mirëpritën një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.


Së fundmi, Fero zbuloi se ky ndryshim në jetën e tij e ka frymëzuar për t’i dedikuar një këngë Ninës. Ai ndau me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një pjesë të shkëputur nga projekti i ri muzikor dhe krahas tij shkroi “Kush po e pret hitin e radhës”, shoqëruar me emoj-in e një bebushi, nëpërmjet së cilit zbuloi se kënga është për të voglën e tij.

https://www.instagram.com/p/COOPx39Kcg6/?utm_source=ig_web_copy_link

TAGS